הקמת דפי נחיתה

הפנים של העסק שלך ברשת

יחד נקים עבורך דף נחיתה המבוסס על מערכת WordPress. דף הנחיתה יעניק נוכחות דיגיטלית מדויקת לעסק או לארגון שלך ברשת החיפוש של Google וברשתות החברתיות.

עם נסיון של הקמת מאות אתרי אינטרנט ודפי נחיתה, השיטה שלנו, שבנויה ממספר שלבי עבודה, מבטיחה יעילות מקסימלית בתהליך ובתוצאה: 

  1.   אפיון עמודי האתר ובחירת ה-Domain – נגדיר את האלמנטים הנדרשים בעמוד הנחיתה העתידי ונבחר את כתובת האתר
  1. אפיון השפה החזותית של דף הנחיתה והעברת חומרים גרפיים – נרכז את כל החומרים הגרפיים הרלוונטיים: לוגו, תמונות, צבעים ועוד
  2. הקמת הדמיה לדף הנחיתה על בסיס קישור זמני – הדמיה זו תכלול דף בית, מתחם תפריט עליון ומתחם תפריט תחתון
  3. אישור ההדמיה ע"י הלקוח
  4. הקמת עמוד פנימי לאתר האינטרנט ואישורו מול הלקוח
  5. הקמת אתר האינטרנט במלואו והזנת תכניו

כמה זה יעלה?

דפי נחיתה
אתרי תדמית
הקודם
הבא

העלויות של הקמת אתר אינטרנט משתנות בהתאם דף הנחיתה הנחוץ ורמת ההתאמה האישית הנדרשת בו. ככלל, אנו יכולים לציין שלאור הנסיון הרב שלנו בהקמת אתרי אינטרנט מסוגים שונים, הצעות המחיר שלנו משתלמות מאוד ביחס לממוצע בשוק.

ישנם מספר מרכיבים לעלות של אתר אינטרנט:

  1. עלות הקמת דף נחיתה, התכנות: משתנה בהתאם לאופי האתר.
  2. עלות כתובת האתר (domain): כ-70 ש"ח בשנה.
  3. עלות אחסון האתר, השרת בו מתקיים האתר: כ-550 ש"ח בשנה.
  4. עלות עיצוב דף הנחיתה: מרבית האתרים שאנו בונים מעוצבים על ידנו באופן עצמאי, אך במקרים מסוימים אנו ממליצים ללקוחות להפריד בין עלות תכנות דף הנחיתה לבין עלות עיצוב דף הנחיתה, ולהזמין מעצב חיצוני להצטרף לפרויקט. זאת בתמחור נפרד, אך כאמור, לא בכל סיטואציה. 

למה אנחנו?

ניסיון שבונה את ההבדל –
במשך השנים הספקנו להקים מאות דפי נחיתה למגוון גופים ועסקים. אנו יודעים איך לבצע את הדברים וכיצד להבטיח שהפרויקט יתנהל מא׳ ועד ת׳ ביעילות ומהירות.

תמחור מנצח –
אנו מציעים תמחור משתלם במיוחד המעניק תמורה גבוהה ביחס להשקעה.

עובדה זו נובעת מכך שאנחנו מציעים את כל השירותים במקום אחד – החל מעיצוב גרפי ועריכת וידאו, דרך כתיבת תכנים ועד העלאת דף הנחיתה לאוויר.

אמון מלא באנשים –
אחד העקרונות שמנחים אותנו בעבודה הוא אמינות

אצלנו לא ישלחו אתכם מנציג תמיכה אחד לאחר, לא יסננו אתכם ולא ישכחו אתכם יום לאחר סיום הפרויקט. אנו מאמינים באנשים ורצים איתם לטווחים ארוכים. כיום אנו מלווים עשרות דפי נחיתה, גם שנים רבות לאחר שהקמנו אותם, ומספקים מענה וכתובת לכל שאלה ונושא, באהבה גדולה ובחיוך רחב.

ומה אחרי הפרויקט?

לאחר סיום הפרויקט הלקוח או הלקוחה יכולים לבחור האם הוא מעוניין לתחזק את דף הנחיתה עצמאית או שאנחנו נתחזק את דף הנחיתה. מה שבטוח, אנחנו תמיד זמינים לתיקון תקלות, תמיד אפשר לפנות אלינו, וכפי שציינו – אנחנו שומרים על קשר עם הלקוחות הותיקים ביותר שלנו.

שאלות נפוצות

בממוצע, הקמת אתר אורכת שבועיים, אך הדבר תלוי גם בעסק ובגודל האתר. לעתים העבודה יכולה להתבצע בשבוע.

WordPress היא פלטפורמה המבוססת על קוד פתוח* ולכן היא מאפשרת לעבוד כמעט עם כל מתכנת, מעצב, מנהל אתרים או חברת סליקת אשראי. ניתן להשפיע באמצעותה על כל אספקט באתר – מה שחוסך משמעותית בעלויות.

הפלטפורמה אינה מחייבת חתונה קתולית עם אף גורם עסקי (גם לא איתנו) – כלומר האתר לגמרי בבעלות הלקוח והוא יכול להעביר אותו לכל שרת אחסון אחר לראות עיניו. כיום כ-30% מהאתרים באינטרנט בנויים על וורדפרס.

מערכת בקוד פתוח היא תוכנה שכל הקוד שלה, המאפיינים שלה, חשופים לכל מתכנת המעוניין לבצע בה שינויים ולהתאים אותה לצרכיו. עם זאת, אין הדבר קובע שהיא פחות מאובטחת מערכת אחרת.

עמוד נחיתה כולל דף אחד, ממוקד. אתר זה מכלול שלם ובד"כ מתחיל ב-5 עמודים + מאמרים / מוצרים

כן וגם ניתן לך שעה הדרכה מתנה

אנו מציעים מגוון שירותים רחב מאוד – החל מתחזוקת האתר וקידום ב-Google, דרך פרסום ברשתות החברתיות ועד עיצוב גרפי ועריכת וידאו.

נשמח לקבל קישור אליו ולבחון היתכנות של הקמתו מחדש במסגרת WordPress.

איני מקים דפי נחיתה שאינם ב-Wordpress, אך מאפשר עבודה מול אתרים מסוגים אחרים בפרויקטים פרסומיים מסוימים.