פרסום במנוע החיפוש של Google

הפנים של העסק שלך ברשת

רוצים להופיע בראש מנוע החיפוש של גוגל? להגיע ללקוחות פוטנציאלים בדיוק כשהם מחפשים את השירות שאתם מציעים? עם קידום נכון במנועי החיפוש של גוגל לשפר את החשיפה ברשת גם ביחס למתחרים שלך. אם הקמת אתר הוא הסיר, אז פרסום נכון במנועי החיפוש של גוגל הן המכסה, הפעולה שמשלימה את עסקת החבילה לכדי מקסימום אפקטיביות.

 

התהליך:

  • הקמת עמוד נחיתה/אתר
קודם כל נקים את האתר שבו השירות שלך מוצע בצורה הכי ברורה ואפקטיבית. גם אם יש לך אתר אינטרנט וכן, ככל ההנראה נוכל לשפר את ההופעה שלך. 
  • חקר מילות מפתח (להבין מי מחפש אותנו, מתי, היכן, צפי עלויות וצפי חשיפה)

בשביל להגיע לקהל הרלוונטי שלך, נבחן ביחד בעזרת הכלים של גוגל מי הלקוחות שמחפשים אותך או את השירות שלך, באילו זמנים ומועדים, מאיזה מיקום גיאוגרפי. מתוך כך נסיק מה המטרות שלנו, מה הצפי שלנו להגדלת החשיפה והעלויות שירדשו לנו לשם כך.

  • הקמת קמפיין

ניסוח מודעות פרסומיות המתייחסות לחוזקות שלנו כנותני שירות – ואף לחולשות המתחרים שלנו, יצירת קמפיין פרסומי בתוך מערכת הפרסום של גוגל והגשתו לאישורה לקראת תחילת הפרסום.

  • ניתוח קבוע ואופטימיזציה בהתאם להמרות

אנחנו נשארים עם היד על הדופק ובוחנים מקרוב מהן התוצאות של הקמפיין שפרסמנו. אנחנו מנתחים את הנתונים באופן קבוע ומסיקים מסקנות – מה עובד ומה פחות עובד, ומבצעים אופטימציזיה – חידוד וזיקוק של הקמפיין ומילות המפתח שאנחנו משתמשים בהם.

כמה זה יעלה לי?

התמחור משתנה ותלוי בהאם הפרוייקט שלנו כולל קידום בגוגל בלבד או שהוא חלק מפרוייקט רחב יותר. עלות הקידום בגוגל מורכבת משני חלקים:

  • תקציב המדיה – התשלום אשר מועבר לגוגל עבור הכניסות לאתר האינטרנט או עמוד הנחיתה שלנו.
  • עלות הניהול – השירות שלנו כספק המנהל את הקמפיין.
להופיע גבוה במנוע החיפוש של גוגל
אופטימציזציה לאתר
הקודם
הבא

למה אנחנו?

ניסיון שבונה את ההבדל –

במשך השנים הספקנו לקדם מאות אתרי אינטרנט, גדולים כקטנים – למגוון גופים ועסקים. אנו יודעים איך לבצע את הדברים וכיצד להבטיח שהפרויקט יתנהל מא׳ ועד ת׳ ביעילות ומהירות.

 

תמחור מנצח –

אנו מציעים תמחור משתלם במיוחד המעניק תמורה גבוהה ביחס להשקעה.

עובדה זו נובעת מכך שאנחנו מציעים את כל השירותים במקום אחד – החל מעיצוב, עד להקמת עמוד הנחיתה ועד להעלאה וקידום התכנים באופן היעיל והמקצועי ביותר. 

 

אמון מלא באנשים –

אחד העקרונות שמנחים אותנו בעבודה הוא אמינות. 

 

אצלנו לא ישלחו אתכם מנציג תמיכה אחד לאחר, לא יסננו אתכם ולא ישכחו אתכם יום לאחר סיום הפרויקט. אנו מאמינים באנשים ורצים איתם לטווחים ארוכים. כיום אנו מלווים עשרות אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה, גם שנים רבות לאחר שהקמנו אותם, ומספקים מענה וכתובת לכל שאלה ונושא, באהבה גדולה ובחיוך רחב.

המדדים להצלחה

במידה ואתם נותני שירות או שיש לכם פרוייקט – המדד הראשי להצלחה יהיה לידים. אם יש לכם חנות, הגדלה במכירות הן המדד שלנו לראות שהצלחנו. במידה ואתם מקדמים תוכן תוכלו לראות יותר כניסות לאתר שאנחנו מקדמים. כמו בכל הפרויקטים שלנו, בתחילת הפרויקט אנחנו מתחילים בהערכת מצב וניסוח מטרות משותפות ביחד עם הלקוח, ואנחנו בוחנים לכל אורך הדרך היכן אנחנו נמצאים ביחס לשאיפות הללו. לפעמים ההצלחה מגיעה גם מעבר למצופה 🙂

שאלות נפוצות

כן, אך זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות. רק אחרי ניתוח תוצאות.

מדובר לרוב בתחרות קשה מאוד, אך אנחנו מציעים לך ליצור עמנו קשר ולקבל חוות דעת חינם.

ניתן להקים עמוד נחיתה המחבר למגוון הרשתות החברתיות של העסק.

נשמח להקים לך עמוד נחיתה במסגרת הפעילות וללא עלויות הקמה נוספות.