GDN – פרסום באנרים ברשת המדיה של Google

הפנים של העסק שלך ברשת

חשיפה באתרים המובילים בישראל ובעולם למותג שלך. ראשי התיבות של GDN היא Google display network, והיא הרשת של גוגל לחשיפת באנרים* של עסקים שונים באלפי אתרים מובילים בישראל ובעולם.

מה שייחודי ב-GDN היא שמחיר פר קליק יחסית זול ותזכו בחשיפות רבות ללא עלות. זוהי למעשה הרשת שאחראית על כך שאם גולש נכנס לאתר של העסק שלכם והגדרנו אותו כקהל רלבנטי, כשהוא יגלוש באתרים מובילים, יופיע אצלו באנר של העסק שלכם בעת הגלישה, וגם אם גוגל מזהה אותו לפי ההגדרה שלנו כקהל פוטנציאלי.

* באנר: מודעה בדף באתר אינטרנט המשמשת לפרסום, ומטרתה בדרך כלל למשוך גולשים מהאתר שבו מופיע הבאנר אל האתר המפרסם. תוכלו לראות את הבאנרים כמעט בכל אתר גדול שבו תגלשו.

אופי השירות

  1. אפיון אתרים רלוונטיים (חדשותיים או בתחומים מסוימים) – ניסוח והבנה באילו אתרים מובילים יש להטמיע את הבאנרים של העסק שלך.
  2. עבודה עיצובית וניסוחית של באנרים מכירתיים או תדמיתיים – מה המסר שהכי מדויק ומשתלם עבורך להעביר לקהל שלך.
  3. יצירת עמוד נחיתה או אתר – שאליו יוביל הלינק בבאנר. בעמוד הנחיתה יופיע מבצע, קמפיין, פרוייקט או מסר מסויים שאתם מתמקדים בו. 
  4. הקמת הקמפיין והוצאתו לפועל.

כמה זה יעלה לי?

ב-GDN , עלות החשיפה נחשבת זולה מאוד. כלומר תעריפים נמוכים עבור כל קליק. לרב, מפרסמים את המודעות ב-GDN לקהלים רחבים ולא ממוקדים מידי. היתרון שלנו בתמחור הוא שאנחנו עושים הכל במקום אחד – החל מעיצוב הבאנר, כתיבת התוכן, טיפול בפן הטכני, לצד שירותינו כבוני ומתחזקי אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות – עובדה זו הופכת את שירות ה-GDN שלנו למשתלם במיוחד עבור הלקוחות שלנו. 

חשיפת באנרים באתרים המובילים
חשיפת באנרים באתרים המובילים
הקודם
הבא

למה אנחנו?

ניסיון שבונה את ההבדל –

במשך השנים הספקנו להכין מאות באנרים ב-GDN למגוון גופים ועסקים. אנו יודעים איך לבצע את הדברים וכיצד להבטיח שהפרויקט יתנהל מא׳ ועד ת׳ ביעילות ומהירות.

תמחור מנצח –

אנו מציעים תמחור משתלם במיוחד המעניק תמורה גבוהה ביחס להשקעה.

עובדה זו נובעת מכך שאנחנו מציעים את כל השירותים במקום אחד – החל מעיצוב גרפי ועריכת וידאו, דרך כתיבת תכנים ועד הביצוע הטכנולוגי מההתחלה ועד הסיום.

אמון מלא באנשים –

אחד העקרונות שמנחים אותנו בעבודה הוא אמינות

אצלנו לא ישלחו אתכם מנציג תמיכה אחד לאחר, לא יסננו אתכם ולא ישכחו אתכם יום לאחר סיום הפרויקט. אנו מאמינים באנשים ורצים איתם לטווחים ארוכים. כיום אנו מלווים עשרות אתרי אינטרנט, גם שנים רבות לאחר שהקמנו אותם, ומספקים מענה וכתובת לכל שאלה ונושא, באהבה גדולה ובחיוך רחב.

המדדים להצלחה

האפקט המשמעותי ביותר של פרסום נכון ב-GDN הוא הגדלת הכניסות לאתר שלך, וזמני שהייה ארוכים יותר באתר שלך מצד הגולשים השונים; זו שמלמדת אותנו על הרלוונטיות של הקהל שאליו הגענו.

שאלות נפוצות

כאשר המוצר שלנו חדש, או פונה לקהל רחב ולא ממוקד למדי – יש יתרון גדול בכך שעלות החשיפה זולה יותר משמעותית מאופציות אחרות.
לצד זאת, יש גם יתרון במיקוד לקהלי יעד – אם לדוגמה הקהל שלנו מתעניין בעולם הגינון, אז מיקוד הבאנרים שלנו לאתרים העוסקים בגינון יניב לנו פניות רלוונטיות במיוחד.

לרוב רצוי לקדם מבצע או הצעה מוגבלת בזמן, אך ניתן גם לבצע קידום מודעות תדמיתי כללי המאפשר ניצול מיטבי של החשיפה הגבוהה.

ברוב האתרים הגדולים בארץ ניתן לפרסם באנרים: Ynet, Mako, Walla ועוד.

 נשמח להקים עבורך במסגרת הפעילות.