הקמת אתרי אינטרנט

הפנים של העסק שלך ברשת

wordpress

יחד נקים עבורך אתר אינטרנט המבוסס על מערכת WordPress. האתר יעניק נוכחות דיגיטלית מרשימה לעסק או לארגון שלך ברשת החיפוש של Google וברשתות החברתיות.

עם נסיון של הקמת מאות אתרי אינטרנט ודפי נחיתה, השיטה שלנו, שבנויה ממספר שלבי עבודה, מבטיחה יעילות מקסימלית בתהליך ובתוצאה: 

 1.   אפיון עמודי אתר האינטרנט ובחירת ה-Domain – נגדיר את העמודים שיוקמו באתר העתידי ונבחר את כתובת האתר

 1. אפיון השפה החזותית של האתר והעברת חומרים גרפיים – נרכז את כל החומרים הגרפיים הרלוונטיים: לוגו, תמונות, צבעים ועוד

   

 2. הקמת הדמיה לאתר האינטרנט על בסיס קישור זמני – הדמיה זו תכלול דף בית, מתחם תפריט עליון ומתחם תפריט תחתון

   

 3. אישור ההדמיה ע"י הלקוח

   

 4. הקמת עמוד פנימי לאתר האינטרנט ואישורו מול הלקוח

   

 5. הקמת אתר האינטרנט במלואו והזנת תכניו
חנויות דיגיטליות
אתרי תדמית
הקודם
הבא

כמה זה יעלה?

העלויות של הקמת אתר אינטרנט משתנות בהתאם לאופי האתר הנחוץ ורמת ההתאמה האישית הנדרשת בו. ככלל, אנו יכולים לציין שלאור הנסיון הרב שלנו בהקמת אתרי אינטרנט מסוגים שונים, הצעות המחיר שלנו משתלמות מאוד ביחס לממוצע בשוק.

ישנם מספר מרכיבים לעלות של אתר אינטרנט:

 1. עלות הקמת האתר האתר, התכנות: משתנה בהתאם לאופי האתר.
 2. עלות כתובת האתר (domain): כ-70 ש"ח בשנה.
 3. עלות אחסון האתר, השרת בו מתקיים האתר: כ-550 ש"ח בשנה.
 4. עלות עיצוב האתר: מרבית האתרים שאנו בונים מעוצבים על ידנו באופן עצמאי, אך במקרים מסוימים אנו ממליצים ללקוחות להפריד בין עלות תכנות האתר לבין עלות עיצוב האתר, ולהזמין מעצב חיצוני להצטרף לפרויקט. זאת בתמחור נפרד, אך כאמור, לא בכל סיטואציה. 

למה אנחנו?

ניסיון שבונה את ההבדל –
במשך השנים הספקנו להקים מאות אתרי אינטרנט, גדולים כקטנים – למגוון גופים ועסקים. אנו יודעים איך לבצע את הדברים וכיצד להבטיח שהפרויקט יתנהל מא׳ ועד ת׳ ביעילות ומהירות.

תמחור מנצח –
אנו מציעים תמחור משתלם במיוחד המעניק תמורה גבוהה ביחס להשקעה.

עובדה זו נובעת מכך שאנחנו מציעים את כל השירותים במקום אחד – החל מעיצוב גרפי ועריכת וידאו, דרך כתיבת תכנים ועד העלאת האתר לאוויר.

אמון מלא באנשים –
אחד העקרונות שמנחים אותנו בעבודה הוא אמינות

אצלנו לא ישלחו אתכם מנציג תמיכה אחד לאחר, לא יסננו אתכם ולא ישכחו אתכם יום לאחר סיום הפרויקט. אנו מאמינים באנשים ורצים איתם לטווחים ארוכים. כיום אנו מלווים עשרות אתרי אינטרנט, גם שנים רבות לאחר שהקמנו אותם, ומספקים מענה וכתובת לכל שאלה ונושא, באהבה גדולה ובחיוך רחב.

ומה אחרי הפרויקט?

לאחר סיום הפרויקט הלקוח או הלקוחה יכולים לבחור האם הוא מעוניין לתחזק את האתר עצמאית או שאנחנו נתחזק את האתר. מה שבטוח, אנחנו תמיד זמינים לתיקון תקלות, תמיד אפשר לפנות אלינו, וכפי שציינו – אנחנו שומרים על קשר עם הלקוחות הותיקים ביותר שלנו.

שאלות נפוצות

בממוצע, הקמת אתר אורכת כ-30 יום, אך הדבר תלוי גם בעסק ובגודל האתר. לעתים העבודה יכולה להתבצע בשבוע.

WordPress היא פלטפורמה המבוססת על קוד פתוח* ולכן היא מאפשרת לעבוד כמעט עם כל מתכנת, מעצב, מנהל אתרים או חברת סליקת אשראי. ניתן להשפיע באמצעותה על כל אספקט באתר – מה שחוסך משמעותית בעלויות.

הפלטפורמה אינה מחייבת חתונה קתולית עם אף גורם עסקי (גם לא איתנו) – כלומר האתר לגמרי בבעלות הלקוח והוא יכול להעביר אותו לכל שרת אחסון אחר לראות עיניו. כיום כ-30% מהאתרים באינטרנט בנויים על וורדפרס.

מערכת בקוד פתוח היא תוכנה שכל הקוד שלה, המאפיינים שלה, חשופים לכל מתכנת המעוניין לבצע בה שינויים ולהתאים אותה לצרכיו. עם זאת, אין הדבר קובע שהיא פחות מאובטחת מערכת אחרת.

עמוד נחיתה כולל דף אחד, ממוקד. אתר זה מכלול שלם ובד"כ מתחיל ב-5 עמודים + מאמרים / מוצרים

כן וגם ניתן לך שעה הדרכה מתנה

אנו מציעים מגוון שירותים רחב מאוד – החל מתחזוקת האתר וקידום ב-Google, דרך פרסום ברשתות החברתיות ועד עיצוב גרפי ועריכת וידאו.

נשמח לקבל קישור אליו ולבחון היתכנות של הקמתו מחדש במסגרת WordPress.

איני מקים אתרים שאינם WordPress, אך מאפשר עבודה מול אתרים מסוגים אחרים בפרויקטים פרסומיים מסוימים.