פרסום חינם בקבוצות בפייסבוק: איך זה עובד?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כשמדברים על פרסום מקומי אחד הדברים החמים ביותר בתקופה האחרונה הוא הפרסום בקבוצות פייסבוק. קודם כל בואו נגדיר מה היא קבוצת פייסבוק: קבוצת פייסבוק היא "פורום" בו חברים אנשים מוזמנים או שהצטרפו בעצמם. לדוגמה – קבוצת אמהות באשקלון, קבוצת בעלי עסקים עצמאיים.

כמובן שבעולם הפרסום מזהים את הפוטנציאל ושוקלים כיצד לנצל את הקבוצות ואפילו פייסבוק הודיעה כי תאפשר לממן מודעות בתוך קבוצות.

פרסום-בקבוצות-פייסבוק

החיסרון במימון מודעה בקבוצות הוא שאין למפרסם שליטה על הקבוצה הספציפית בה הוא מפרסם, לכן – בואו נגדיר איך ניתן לנצל חברות בקבוצות ספציפיות לטובת הפרסום של העסק שלנו.

קודם כל חשוב שנבין שלא כל אדם יכול להיות חבר בכל קבוצה – ולכן איש המקצוע איתו אתם עובדים על הפייסבוק לא יוכל להיות זה שמפרסם עבורכם בקבוצות, אם העסק שלכם ממוקם בכפר סבא – אז הפרסום בקבוצת תושבי כפר סבא צריך להגיע ממכם, בעלי העסק, תושבי כפר סבא.

כלומר – כשמדברים בקבוצות, אנחנו מחויבים "להוריד את מסיכת עמוד הפייסבוק" ולכתוב מהפייסבוק האישי שלנו. יש לכך יתרונות רבים – כשעושים זאת נכון.

 

זכרו שבמרבית הקבוצות פרסומות אינן מתקבלות בברכה ולכן עליכם לפעול בחוכמה. ראשית – בדקו את חוקי הקבוצה המועילה לעסק שלכם. לאחר מכן – חשבו על תוכן יעיל שתוכלו להעביר לחברי הקבוצה, לדוגמה – מדריכת יוגה תוכל לפרסם בקבוצת "אמהות בכפר סבא" סרטון קצר המראה מספר תנועות מומלצות לקראת השינה, בצירוף קישור לאתר שלה לפרטים נוספים.

זכרו תמיד כי התוכן הוא זה שמביא לקוחות מהפייסבוק, וכי מומלץ להתייעץ באיש מקצוע.

 

בהצלחה!

לסיוע – אני מזמין אתכם לפנות אלי.

Guy.RDT@gmail.com | 054-3055-679

גיא, 21, מרעננה. נעים להכיר!

אני גיא ארדיטי, לאחר שחרורי ממחלקת הדיגיטל של גלי צה"ל הקמתי עסק משלי המצטיין בפרסום ברשת. השירות שלנו בנוי על 3 עקרונות:
זמינות, אמינות וחדשנות.

המלצות:

בוא נדבר!